Lídr kandidátky Pirátů a Starostů Milan Daďourek ze zdravotních důvodů rezignoval

Lídr kandidátky Pirátů a Starostů Milan Daďourek ze zdravotních důvodů rezignoval

Jihlava, 14. července 2021 - Lídr společné kandidátky Pirátů a Starostů na Vysočině Milan Daďourek rezignoval ze zdravotních důvodů na místo na kandidátní listině do podzimních sněmovních voleb. Zároveň rezignuje i na další pirátské funkce.

„Po úvaze jsem se rozhodl k 15.7. 2021 rezignovat na své místo na kandidátce do PSP i na všechny ostatní pirátské funkce (místopředseda PKS, člen krajské koaliční rady). Důvodem je zhoršující se zdravotní stav a špatný výhled jeho zlepšení. Nemohl bych nadále přispívat ke kampani a pravděpodobně bych nemohl plnohodnotně vykonávat ani funkci poslance,“ říká Milan Daďourek.

„Nejméně několik měsíců se také nebudu zapojovat do žádné jiné pirátské činnosti. Je to pro mne velké zklamání, ale nevidím jinou možnost. Přeji všem úspěch a pevně doufám, že můj osobní problém nezviklá probíhající volební úsilí. Děkuji všem, kteří mi dali svoji důvěru a omlouvám se za komplikace a případné rozčarování. Prosím, abyste mne ve věci nekontaktovali. Děkuji za pochopení,“ dodal Daďourek.

V následujících dnech se bude ve zrychleném jednání řešit dovolba 1. místa společné kandidátky Pirátů a Starostů na Vysočině.


KONTAKT PRO NOVINÁŘE

Jiří Svoboda, 724 235 840, jiri.svoboda.hb@pirati.cz

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články