Viktorie Vidláková

studentka FM VŠE, zastupitelka obce Hvězdoňovice

Viktorie Vidláková (* 19. dubna 1998 v Třebíči) je členkou MS Třebíčsko.

Vystudovala Obchodní akademii v Třebíči, obor veřejná správa. Po maturitě pokračovala v bakalářském studiu oboru finance a řízení na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě, které v roce 2020 úspěšně dokončila. Nyní je studentkou kombinovaného navazujícího magisterského studia fakulty managementu Vysoké školy ekonomické v Praze.

Začátkem roku 2020 začala pracovat ve společnosti Mann Hummel Service v Nové Vsi.

Od narození žije v opravdu malé obci Hvězdoňovice nedaleko od Třebíče. Zde je členkou obecního zastupitelstva. V obci organizuje akci Ukliďme Česko a celkově se snaží o lepší ekologii obce. Je i členkou sboru dobrovolných hasičů a spolu s ostatními se snaží o aktivní kulturní dění v obci.

Ve svém volném čase se od šesti let věnuje požárnímu sportu. Úspěchy zaznamenala jak v kategorii mladých hasičů v týmu SDH Radonín, později SDH Hvězdoňovice, tak i v kategorii žen v týmu SDH Radonín, od roku 2019 v týmu SDH Benetice. Účastní se lokálních lig (Třebíčská, Žďárská), ale i těch celorepublikových (Extraliga HVP ČR).

V roce 2020 s pirátkou Barborou Pokornou založila instagramový účet @my.plavovlasky, prostřednictvím kterého chtějí pomáhat širokému spektru lidí v Třebíči a okolí.


Veřejné funkce:

  • zastupitelka obce Hvězdoňovice
  • předsedkyně Finančního výboru Zastupitelstva obce Hvězdoňovice
  • členka Kontrolní komise svazku obcí Zásobování vodou se sídlem v Okříškách

Piráti:

  • od října 2019 členka

CHCI VĚDĚT VÍCE